بلندگوهای خانگی بوگاتی، ورود برند لوکس خودروسازی به داخل خانه ها!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بوگاتی تصمیم گرفته با تیدال، شرکت آلمانی سازنده سیستمهای صوتی که بیش از دو دهه در این زمینه فعالیت داشته همکاری کند. این دو شرکت قصد دارند یک استاندارد جدید برای سیستم‌های صوتی خانگی به وجود آورند، آن هم با استفاده از نوع جدیدی از بلندگوها که کاملا منحصر به ‌فرد و باکیفیت هستند.

مشارکت آن‌ها با بلندگوهای رویال آغاز می‌شود که می‌توان آن‌ها را به روش‌های متعددی سفارشی‌سازی کرد. دو نوع اصلی به نام‌های مونوکوک و دوئوتون وجود دارند و مشتریان می‌توانند بین ترکیب‌های مختلف مواد استفاده شده، از جمله پرداخت پیانویی و رنگ‌های آوانگارد یکی را انتخاب کنند. علاوه بر این، هر بلندگو را می‌توان با چرم، فیبرکربن، آلومینیوم، پارچه‌های مختلف و حتی فلزات قیمتی سفارشی‌سازی کرد.

بلندگو بوگاتی

این بلندگوها که لوگوی بوگاتی در جلوی آن‌ها حک شده، دارای پرداخت نهایی فولاد ضدزنگ هستند و ظاهری منحنی‌گونه دارند. در پشت این بلندگوها، نشان «تیدال برای بوگاتی» حک شده، و در زیر پوسته، هر بلندگو دارای چهار ساب‌ووفر و یک واحد پخش صدای سه طرفه با برد محدود و توویتر با دیافراگم‌های الماسی‌شکل است، ظاهری که در خودروهای سوپراسپورت ساخته‌شده در مولشایم هم شاهد آن بوده‌ایم. این بلندگو همچنین شامل کانال‌های تقویت‌کننده قدرتمند است و امکان اتصال به انواع منابع خارجی و سازگاری با سرویس‌های پخش موسیقی و تلویزیون‌های هوشمند را دارد.

این دو شرکت در آغاز همکاری خود قصد دارند دو مجموعه از سیستم‌های صوتی خانگی یعنی نسخه ادیشن نوآر و ادیشن بلان را عرضه کنند، که از هر کدام فقط ۱۵ نسخه تولید می‌شود. هنوز قیمت این بلندگوها اعلام نشده، اما این یکی از آن مواردی است که وقتی لازم باشد قیمتش را بپرسید، احتمالا نمی‌توانید هزینه آن را بپردازید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران