هم اکنون می توانید مستقیم به مدیرعامل ایران خودرو پیام دهید، سامانه جدید ارتباط با مشتریان

در راستای ارتباط موثر و هرچه بیشتر گروه صنعتی ایران خودرو با جامعه و مشتریان، سامانه ارتباط با مدیرعامل این خودروساز در فضای مجازی راه اندازی شد.

به منظور تقویت و افزایش کانال های ارتباطی ایران خودرو با جامعه و مشتریان، سامانه ارتباط با مدیرعامل این شرکت در فضای مجازی با شماره ۰۹۱۰۲۲۹۷۱۱۰ راه اندازی شده است.

به این ترتیب، تمامی شهروندان، می توانند از طریق ارسال پیام به این شماره در بستر پیام رسان‌های سروش، بله، ایتا و آی گپ، به صورت مستقیم با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ارتباط برقرار کرده و سوالات و پیشنهادهای خود را درباره محورهای مختلف فعالیت این خودروساز عنوان کنند.

این کانال ارتباطی، دوسویه خواهد بود و مشتریان پاسخ سوالات خود را از طریق همین شماره دریافت خواهند کرد.

گفتنی است،‌ کانال ارتباط مستقیم با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در کنار مرکز تماس به شماره ۰۹۶۴۴۰ که به صورت شبانه روزی جهت پیگیری درخواست‌ها، در خدمت مشتریان است، پاسخگوی مردم خواهد بود.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/10/7
پیام بدیم چی بشه؟ تشکر کنیم از زحمت هاشون؟!
افشین 1399/10/14
اگه بعد از پیام دادن از فلان نهاد مسئول نمیان جلو در خونمون منو بگیرن ببرن اونجا که عرب نی انداخت، من فقط میخوام فحش بدم ! اینجوریم نه که یکبار فحش بدم و تموم شه بره ها ! نه ! هر روز صبح قبل از اینکه صبحانه بخورم یه پیام سلام صبح بخیرِ خانواده گاز دار میفرستم براش که اونم روزشو با پیام های انرژی زای من شروع کنه ! چطوره !؟