خودروهای یورو 4 مدل 99 شماره گذاری نخواهند شد، حواشی ادامه دار استاندارد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به موضوع شماره گذاری خودروهای یورو 4 اعلام کرد گاهی اوقات شاهد هستیم که دوستان در نمایندگی خودروساز‌ها اعلام می کنند که خودرو حاضر است اما پلاک نمی ‌کنند، ولی در این خصوص باید گفت که هیچ مانعی برای شماره گذاری خودرو‌ها وجود ندارد و شرکت های خودروسازی و مراکز شماره گذاری کاملا فعال هستند و امسال بیش از 3 میلیون و 400 هزار خودرو را شماره گذاری کرده ایم.

سردار هادیانفر در ادامه با اشاره به اینکه شرکت های خودروسازی طی 2 سال یعنی 96 و 97 فرصت تبدیل کردن خودروهای یورو 4 به یورو 5 را داشتند، اضافه کرد که شرکت خودروسازی کاملا می دانستند که برای شماره گذاری هر خودرویی در سال 99 که تولید کرده اند، نیاز است که استانداردهای یورو 5 را داشته باشد و آن دسته از محصولاتی که تولید سال گذشته بودند و استانداردهای یورو 4 داشتند هم طبق اعلام سازمان محیط زیست و توافق با وزات صنعت و خودروسازان پلاک شدند.

در حال حاضر به مراکز شماره گذاری اعلام شده است که می توانند هر خودروی یورو 4 که در سال 98 تولید شده اند را پلاک کنند، اما خودروهای یورو 4 مدل 99 را به هیچ وجه پلاک نخواهیم کرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران