تولید وانت نیسان متوقف می شود، آیا بالاخره نیسان آبی به آخر خط رسید؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

بهزاد اشجعی، دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم اجرای استانداردهای آلایندگی یورو 5 در خودروهای تولیدی، اعلام کرد که خودروی نیسان وانت به دلیل عدم توانایی در اجرای استانداردهای آلایندگی یورو 5 از چرخه تولید خارج خواهد شد.

دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای خودرویی سازمان محیط زیست در ادامه صحبت های خود اعلام کرد که امسال برای شماره گذاری برخی از خودروهای یورو 4 تولید داخل مجوزهای مشروط صادر شد که تنها 5 درصد از خودروهای تولیدی امسال را شامل می شود، بنابراین مصوبه ارتقای سطح استاندارد خودروها به یورو 5 در کشور اجرایی شده است، با این حال برخی خودروها موفق به دریافت استانداردهای مذکور نشده و از چرخه تولید خارج خواهند شد.

یکی از خودروهایی که موفق به دریافت و اجرای استانداردهای آلایندگی یورو 5 نشده است، خودروی وانت نیسان است که از چرخه تولید خارج خواهد شد.

نظرات
 
 
 
حسین 1399/10/8
باید یک مراسم خداحافظی بگیرند واسش!
Moein 1399/10/8
یه بیست سی سالی دیر، ولی امید است زودتر از حتی خیابون ها جمع بشه بره کنار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران