نیکولا تصاویری از اولین کامیون برقی Tre خودش را منتشر کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت نیکولا به تازگی تصاویری از نخستین نمونه اولیه کامیون برقی نیکولا Tre منتشر کرده که از آلمان به آمریکا فرستاده شده است.

در مجموع، ناوگان آلفا شامل ۱۴ کامیون خواهد بود. با توجه به اطلاعات مختصری که منتشر شده، این نمونه‌های اولیه قبل از عرضه این کامیون‌ها در سال ۲۰۲۱ مورد آزمایش قرار خواهند گرفت. شرکت نیکولا در بیانیه‌ای اعلام کرده است:

بله، مشاهدات درست بودند. اولین گروه ۱۴تایی از کامیون‌های برقی نیکولا پس از سفر ۵ روزه خود از شهر اولم آلمان به سلامت وارد خاک آمریکا شده ‌است. حالا همه چیز شروع می‌شود. مرحله راه‌اندازی به زودی در آریزونا آغاز می‌شود.

راه‌اندازی مرحله قبل از تست‌های ارزیابی در آمریکا است. آزمایش و ارزیابی در جاده‌ها پس از آن آغاز خواهد شد.

تولید کامیون Tre از سال ۲۰۲۱ در کارخانه ایوکو در شهر اولم آلمان آغاز خواهد شد. طبق گفته عمران اشرف رئیس بخش مهندسی خودرو و پیشرانه این شرکت، این کامیون دارای یک باتری ۷۲۰ کیلووات ساعتی است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران