تیزر تبلیغات لامبورگینی برای فاصله‌گذاری اجتماعی در کریسمس + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

همه‌گیری کرونا تأثیرات زیادی روی صنعت خودرو و همچنین زندگی شخصی ما گذاشته است. در حالی که برخی کشورها در حال بازگشت به شرایط عادی هستند و برخی دیگر در مرحله آزمایش واکسن و تزریق آن قرار دارند، برخی از کشورها هنوز شرایط چندان خوبی را تجربه نمی‌کنند.

تدابیر شدید قرنطینه در حال اجرا هستند و فاصله‌گذاری اجتماعی به عامل اصلی برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا تبدیل شده‌ است. این امر در طول کریسمس سخت‌تر شده است.

با توجه به وضعیت کنونی که در آن به سر می‌بریم، لامبورگینی تبلیغ کریسمسی جدیدی را منتشر کرده که یک پدر و پسر را حین کنار آمدن با فاصله‌گذاری اجتماعی نشان می‌دهد.

این تبلیغ با حضور پیرمردی شروع می‌شود که یک هدیه کریسمس دریافت کرده است: عینک واقعیت مجازی. او سپس از این عینک استفاده می‌کند، که یک ماجراجویی سریع درون یک لامبورگینی را به تصویر می‌کشد. در پایان این تجربه واقعیت مجازی، پیرمرد از خودرو خارج می‌شود و پسرش را می‌بیند که به کاپوت یک لامبورگینی هوراکان اوو تکیه داده است.

این تبلیغ با یادداشتی از طرف پسر به پایان می‌رسد که در آن نوشته است: «شور و اشتیاق ما قوی‌تر از فاصله است.» این پیام احتمالا به این نکته اشاره دارد که این پدر و پسر علاقه مشترکی به خودروهای پرسرعت دارند. این یک تبلیغ دلگرم‌کننده است و باید این برند ایتالیایی را برای ساختن چنین ویدئویی تحسین کرد، آن هم با توجه به اینکه چنین پیامی را بدون هیچ دیالوگی به بیننده منتقل می‌کند.

در میان این همه مشکل برای حفظ سلامتی، این تبلیغ به ما یادآوری می‌کند که با وجود فاصله فیزیکی و روانی که با عزیزان خودمان داریم، نباید امید خود را از دست بدهیم. سرانجام این شرایط تغییر می‌کند و به زودی می‌توانیم عزیزان خود را ملاقات کنیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران