نیسان زامیاد همچنان تولید می شود، آبی جاودانه

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

چندی پیش اعلام شد که خودروی وانت نیسان زامیاد به دلیل عدم توانایی برای دریافت استانداردهای آلایندگی یورو 5 از خطوط تولید شرکت های خودروسازی خارج خواهد شد، با این حال روز گذشته طبق اعلام سازمان حفاظت محیط زیست و برای اینکه شرکت زامیاد بتواند به تعهدات خود در قبال مشتریان وانت نیسان عمل کند، مقرر شده تا مجوز شماره‌ گذاری برای این وانت صادر شود.

پیرو این خبر، شرکت زامیاد اعلام کرد که صدور مجوز نهایی پلاک گذاری خودروهای نیسان زامیاد در اختیار پلیس بوده و این امر با انجام مراحل اداری طی روزهای آینده نهایی خواهد شد.

شرکت زامیاد همچنین به خبر توقف تولید خودروی نیسان زامیاد واکنش نشان داد و اعلام کرد که باتوجه به اخذ مجوزهای قانونی، تولید نیسان آبی با موتور Z24 تا پایان سال جاری ادامه داشته و همچنین این شرکت با کمک شرکت های دانش بنیان، موفق به دریافت گواهینامه تایید آلایندگی یورو 5 و همچنین ECBD برای وانت نیسان با موتور Z24NI از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و همچنین سازمان حفاظت محیط زیست شده است.

باتوجه به این شرایط، زامیاد تصمیم دارد تا در آینده موتوری با بازدهی بیشتر و تکنولوژی بروزتر را جایگزین موتورهای فعلی وانت نیسان کند.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/10/11
بعلت قادر نبودن خودرولگنساز در طی چندین دهه، برای جایگزینی يه وانت بار بهتر...
تولید يه ارابه مرگ همچنان ادامه خواهد داشت
رهگذر 1399/10/11
خدایا خدایا تا ............................ نیسان وانتو نگهدار
حسین 1399/10/13
پس وانت پادرا پلاس چی میشه؟
جایگزین وانت نیسان نمیشه؟
افشین 1399/10/14
دیگه رسما تبدیل شد به ماشین ترور :-)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران