عوارض آزادراه تهران پردیس افزایش یافت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سعید غفوری، مدیرعامل آزادراه تهران - پردیس با اشاره به افزایش قیمت نرخ عوارض این آزادراه، اعلام کرد که از تاریخ 10 دی ماه برای استفاده از آزادراه تهران - پردیس، افزایش نرخ 20 درصدی پیش بینی شده است که جزییات آن به شرح زیر خواهد بود.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرنا، مدیرعامل آزادراه تهران – پردیس با اشاره به افزایش 20 درصدی نرخ عوارض این آزادراه، اضافه کرد که از تاریخ 10 دی ماه مبلغ عوارض خودروهای سواری معادل 6 هزار تومان، خودروهای وانت معادل 7 هزار تومان، مینی بوس معادل 6 هزار تومان، کامیونت معادل 11 هزار تومان، اتوبوس معادل 11 هزار تومان، کامیون های دو محور معادل 11 هزار تومان، کامیون های سه محور معادل 13 هزار تومان و همچنین نرخ عوارض تریلی معادل 15 هزار تومان تعیین شده است.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/10/14
مبارکه... رقمی نیست
کشوری که هوا و سلامت مردمشو با سوخت فسیلی نابود کردن، زحمت بسیاری است گران کردن عوارضی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران