شرایط فروش وانت کارا تیپ 3 از شنبه 13 دیماه جاری می‌شود + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

گروه بهمن از روز شنبه سیزدهم دی ماه، شرایط فروش وانت کارا 2000 تیپ 3 را به روش نقدی اجرا خواهد کرد. در این روش وانت کارا تک کابین و دو کابین با قیمت قطعی و موعد تحویل هفته چهارم بهمن‌ماه به مشتریان عرضه خواهند شد. رنگ‌های قابل انتخاب نیز سفید، نقرآبی و نقره‌ای خواهد بود.

قیمت وانت کارا تک کابین تیپ 3 از سوی گروه بهمن 210 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو اخیرا به فرمان هیدرولیک و برخی امکانات رفاهی مجهز شده و به همین دلیل بهمن موتور از پسوند تیپ 3 برای نام‌گذاری وانت کارا جدید استفاده می‌کند.

قیمت وانت کارا دو کابین تیپ 3 نیز از سوی گروه بهمن نیز 225 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو به فرمان هیدرولیک و برخی امکانات رفاهی جدید مجهز است تا موفق به جلب نظر مشتریان شود.

در ادامه می‌توانید شرایط فروش نقدی وانت کارا تک کابین و دو کابین را ملاحظه کنید:

خودروقیمتمدلموعد تحویلرنگها
وانت کارا تک کابین تیپ 3210 میلیون تومان99هفته چهارم بهمن ماهسفید، نقره ای، نقره آبی
وانت کارا دو کابین تیپ 3225 میلیون تومان99هفته چهارم بهمن ماهسفید، نقره ای، نقره آبی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران