توقف صدور دستی مجوز تردد بین شهری

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

عیسی فرهادی فرماندار تهران در خصوص صدور مجوزهای دستی ترددهای بین شهری عنوان داشت که با توجه به حضوری بودن درخواست مجوز تردد و تجمع افراد و طولانی شدن روند صدور مجوز تردد به علت ازدحام مراجعین، تصمیم بر آن شد که با توجه به شرایط کرونایی کشور و تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا برای عدم تجمع، یک سامانه برای صدور مجوز تردد بین شهری راه اندازی شود.

به گزارش خودروبانک و به نقل از صدا و سیما، فرماندار تهران اعلام کرد که با توجه به تعداد زیاد متقاضیان برای سفر به شهرستان ها دریافت مجوز را به صورت غیر حضوری کردیم. ما درحال طراحی سامانه ای هستیم که از روز سه شنبه 16 دی ماه متقاضیانی که قصد سفر به شهرستان های مختلف را دارند و واجد شرایط هستند، بتوانند در سامانه درخواست مجوز دهند.

فرهادی در خصوص افراد واجد شرایط دریافت مجوز تردد بین شهری نیز گفت: مواردی مانند داشتن بیماری، بحث کشاورزی، کارخانه و صنعت و پخش مواد غذایی و دارو برایشان مجوز صادر می‌شود، اما برای افرادی که به دنبال دیدار با خانواده های خود هستند مجوزی صادر نخواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران