افتتاح نمایندگی فروش محصولات پرشیا خودرو کد 145 (دیوارگر)

از سوی پرشیا خودرو و در راستای توسعه شبکه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش صورت می پذیرد

افتتاح نمایندگی فروش محصولات پرشیا خودرو کد 145 (دیوارگر)

در راستای توسعه و گسترش شبکه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت پرشیا خودرو در سراسر کشور، نمایندگی کد 145 (دیوارگر) افتتاح شد.

*

پرشیا خودرو در راستای پوشش سراسری خدمات فروش محصولات ب ام و و مینی در کشور، در منطقه 22 شهر تهران، اقدام به راه‌اندازی نمایندگی فروش کد 145 (دیوارگر) کرده است. این نمایندگی علاوه بر فروش خودروهای ب ام و و مینی، در بحث فروش اکسسوری و لایف استایل برند های ب ام و و مینی فعال است.

نمایندگی کد 145 (دیوارگر) به آدرس تهران، شهرک گلستان، ابتدای خیابان امیر کبیر، پلاک۲۳ از هم‌اکنون پذیرای تمامی مشتریان عزیز و علاقمندان به خرید خودروهای ب ام و و مینی است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به بخش نمایندگان در سایتPersiakhodro.ir مراجعه نمایند.

نظرات
 
 
 
admin 1399/10/15
مگه BMW تو ایران وارد میشه که بخواهد بفروشه؟ اونم تو این شرایط که قیمتا چند برابر شده اکثر نمایندگی های فروش جمع شدند اینا شعبه جدید باز میکنند؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران