ایده وزارت صمت برای خروج صنعت خودروسازی از انحصار چیست؟

علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت روز گذشته با تاکید بر روی شکستن انحصار صنعت خودرو، اعلام کرد که به دنبال خروج صنعت خودروسازی کشور از انحصار است و تا زمانی که خودرو انحصاری باشد، قیمت آنان هم متعادل نخواهد بود.

رزم حسینی با اشاره به لزوم تقویت شرکت های جدید در بازار خودرو، چنین عنوان کرد که باید تلاش کنیم تا شرکت های جدید را در بازار تقویت کرده و فعالیت بیشتری داشته باشند و در کنار این موضوع، کیفیت خودرو نیز مورد توجه خاص قرار گیرد. در این صورت می توان انحصار بازار را از بین برد و تعادل را در قیمت خودرو ایجاد کرد.

نظرات
 
 
 
احمد 1399/10/15
عجب ایده بکری!!!!! اقای. وزیر مراقب باش با این ایده ها یه موقع رقبای المانی یا امریکایی صنعت ندزدنت. اونوقت ما می مونیم و ...
افشین 1399/10/16
وزرای صمت قبلی هم از این حرفا زیاد زدن عزیز! یا همشونو خریدن، یا برکنارشون کردن !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران