آغاز دور جدید فروش نقد و اقساط ون وانا با قیمت قطعی ویژه دی ماه + جدول

ایران خودرو دیزل به تعداد محدود و مدت زمان محدود، ویژه دی ماه 99 فروش متنوع خودروی "ون وانا" را آغاز کرده است و مشتریان می توانند با موعد تحویل اسفند ماه امسال و یا فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده، نسبت به ثبت نام این خودرو به صورت نقدی، نقدی چند مرحله و یا اقساطی اقدام کنند.

در طرح فروش دی ماه ایران خودرو دیزل برای ون وانا قیمت قطعی 892 میلیون تومانی در نظر گرفته است که نسبت به شرایط فروش قبل این شرکت بدون تغییر مانده و مشتریان می توانند به روش های ذکر شده نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند. شرایط فروش اول به صورت نقدی و موعد تحویل آن هم اسفندماه سال جاری خواهد بود.

طرح فروش دوم امکان خرید این خودرو به صورت نقدی چند مرحله ای را فراهم می کند، هرچند امکان خرید این خودرو به صورت اقساطی هم فراهم شده است که جزییات بیشتر و مبالغ تعیین شده برای پیش پرداخت را می توانید در جدول فروش زیر شاهد باشید.

شرایط فروش نقد و اقساط ون وانا ویژه دی ماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران