فروش نقد و اقساط پیکاپ فوتون تونلند بنزینی و دیزلی ویژه دی ماه آغاز شد + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو ویژه دی ماه 99، دور جدید فروش نقد و اقساط دو نسخه بنزینی و دیزلی پیکاپ "فوتون تونلند" را آغاز کرده است و به تعداد محدود و مدت زمان محدود، متقاضیان می توانند به روش های مختلف فروش نسبت به ثبت نام اقدام کنند که در ادامه مروری بر جزییات فروش این خودروی پیکاپ خواهیم داشت.

در این طرح فروش همانند شرایط فروش قبلی، برای نسخه بنزینی پیکاپ فوتون تونلند یورو 5 قیمت مصوب 787 میلیون تومانی در نظر گرفته شده و نسخه دیزلی هم با قیمت 837 میلیون تومانی به مشتریان واگذار می شود که در این نسخه هم تغییر قیمتی حاصل نشده است.

موعد تحویل هر دو خودرو در شرایط فروش نقدی برای اسفندماه سال جاری تعیین شده، اما برای فروش نقدی مرحله ای و یا فروش اقساطی، موعد تحویل خودرو در فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال آینده خواهد بود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش پیکاپ فوتون بنزینی

شرایط فروش پیکاپ فوتون دیزلی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران