گزارش پنجمین راند رقابتهای کشوری موتورسواری

پنجمین مرحله مسابقات قهرمانی موتور ریس کشور با انتخاب نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این مسابقات در 4 کلاس 600،250،125 و 1000 سی سی با حضور ورزشکاران این رشته ورزشی از استانهای سراسر کشور برگزار شد.

در کلاس 125 سی سی حسین برومنداول شد ، حمیدرضا برقمدی بر روی سکوی دوم ایستاد و مصطفی کهنی عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

در کلاس 250 سی سی نیز مهدی غربی(از فارس) بر روی سکوی نخست ایستاد،علیرضا هاشمی زاده (تهران) دوم شد و سحاب قاسمی از تهران عنوان سومی را به دست آورد.

در کلاس 600 سی سی مهدی نعیمی از خراسان رضوی در رقابتی بسیار دیدنی بر روی سکوی نخست این رقابتها ایستاد،مجتبی امیری (از تهران) مقام دوم را کسب کرد و علی شایگان از تهران عنوان سومی را به خود اختصاص داد.

اما در کلاس 1000 سی سی که با شور و هیجان خاصی با تشویق تماشاچیان همراه بود،مهدی جابری سکوی نخست این رقابتها را به خود اختصاص داد،ساسان اکبری از تیم پردیس به عنوان دومی رسید و سید حمید محسنی بر روی سکوی سوم این رقابتها قرار گرفت.

گفتنی است راند آخر این رقابتها با معرفی نفرات برتر سال 21 اسفند ماه سال جاری در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران