کیا موتورز آمریکا رکورد بیشترین فروش خرده‌فروشی سالانه در تاریخش را در سال ۲۰۲۰ شکست

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

پس از فروش ماهانه عالی شاسی بلندهای تلوراید و سلتوس، شرکت کیا موتورز آمریکا اعلام کرد در دسامبر ۲۰۲۰ موفق شده ۵۳،۷۶۴ دستگاه خودرو بفروشد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۴.۹ درصد افزایش یافته است. در مجموع، کیا در سال ۲۰۲۰ توانسته ۵۸۶،۱۰۵ در ایالات‌متحده به فروش برساند، که شاسی بلندهای سول، سلتوس، اسپورتیج، سورنتو، تلوراید و سدونا ۶۲ درصد از حجم فروش سالانه این شرکت را تشکیل می‌دهند.

علاوه بر ثبت بیشترین فروش خرده‌فروشی در آمریکا در تاریخ این شرکت، عملکرد عالی کیا در ایالات‌متحده در سال ۲۰۲۰ شامل موارد زیر است:

بهترین فروش سالانه مدل‌های محبوب شاسی بلند تلوراید و مدل الکتریکی نیرو.

ثبت رکورد فروش سالیانه خرده‌فروشی شاسی بلند اسپورتیج

رشد فروش سدان اندازه متوسط K5 به مدت چهار ماه متوالی پس از عرضه

بیل پفر مدیر عملیات و معاون مدیر عامل شرکت کیا موتورز آمریکا گفته است:

حین بیماری همه‌گیر، کیا رشد قابل‌توجهی را در سال گذشته تجربه کرد. تلوراید به جلب توجه مشتریان ادامه داد و شبکه نمایندگی ما نظر مشتریان را به این برند جلب کردند و فروش محصولات کیا را افزایش دادند. شرکت کیا با پنج خودروی جدید یا مجددا طراحی‌شده که امسال معرفی خواهند شد، به تحویل محصولات در سطح جهانی ادامه خواهد داد تا تقاضای مشتریان کنونی و جدید را برطرف کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران