شرایط فروش وانت کارا تیپ 3 در طرح نقد و اقساط اعلام شد + جدول

گروه بهمن شرایط فروش وانت کارا تیپ 3 را در دو نسخه تک کابین و دو کابین اعلام کرد و متقاضیان می‌توانند به روش نقد یا اقساط این دو وانت را خریداری نمایند. شرایط فروش وانت کارا از روز دوشنبه مورخ بیست و نهم دی‌ماه جاری می‌شود و تا روز نهم بهمن‌ماه یا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت.

قیمت وانت کارا تک کابین در این شرایط فروش، 210 میلیون تومان و قیمت وانت کارا دو کابین 225 میلیون تومان اعلام شده است. در صورتی که مشتری تمایل به خرید اقساطی وانت کارا داشته باشد، بایستی شصت درصد از مبلغ را به عنوان پیش پرداخت ارائه کرده و مابقی وجه خودرو را در اقساط 18 ماهه با سود 16 درصد بازپرداخت نماید. موعد تحویل وانت کارا در این شرایط نیز سی روز کاری عنوان شده است.

خودروقیمتپیش پرداختمدت اقساطسود اقساطموعد تحویل
وانت کارا تک کابین210 میلیون تومان60 درصد قیمت خودرو18 ماهه16 درصدسی روز کاری
وانت کارا دو کابین225 میلیون تومان60 درصد قیمت خودرو18 ماهه16 درصدسی روز کاری

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران