ایران قصد دارد در عراق خودرو تولید کند

علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از آمادگی ایران برای سرمایه گذاری مشترک در حوزه خودروسازی کشور عراق خبر داد و در دیدار با وزیر تجارت عراق اعلام کرد که در حوزه خودروسازی، ایران با ایجاد شرکت مشترک در عراق آماده همکاری و سرمایه ‌گذاری مشترک خواهد بود.

وزیر صمت با اشاره به تسهیل امور واحدهای تولیدی و شرکت های خدمات فنی مهندسی ایران در عراق، اضافه کرد که ترسیم نقشه راه برای دستیابی به ظرفیت ۲۰ میلیارد دلاری تجارت میان دو کشور را خواستار هستیم و راهبرد وزارت صمت در حوزه تجارت بین المللی، صادرات به ۱۵ کشور همسایه است که ۷۰ درصد صادرات ایران به این کشورها در سال جاری بوده و کشور عراق رتبه اول صادرات ایران به کشورهای همسایه را در اختیار دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران