طرح زوج و فرد در کرج لغو شده است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خبر از لغو طرح زوج و فرد کرج داد که روز پنجشنبه هفته گذشته به دلیل آلودگی هوا اجرا شده بود.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، روز گذشته سرهنگ غلامعلی شرق رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با اشاره به اینکه اجرای طرح زوج و فرد در استان البرز منتفی شده است، اضافه کرد که این طرح از روز پنجشنبه هفته گذشته به دلیل آلودگی هوا در استان البرز اجرایی شد و روز گذشته نیز باتوجه به کاهش غلظت آلاینده های هوا و بهبود کیفیت هوا لغو شده است.

باتوجه به این شرایط وسایل نقلیه با هر دو پلاک زوج و فرد بدون اعمال جریمه می ‌توانند در سطح استان تردد داشته باشند. هرچند طرح زوج و فرد روز جمعه ۲۶ دی ماه نیز در استان اجرا نشده و هیچ خودرویی جریمه نشده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران