طراحی عجیب موتورسیکلت بی ام و، احیای روح نوستالژی روی دو چرخ

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

به نظر می‌رسد روند بازگشت به دوران قدیم و تقویت حس نوستالژی طی سال‌های اخیر تقویت شده باشد و شرکت‌های تولیدکننده خودرو و موتورسیکلت نیز به این روند علاقه نشان داده‌اند. تازه‌ترین محصول بازار با تم نوستالژی، موتورسیلکت بی ام و به نام روح عشق R18 است که به سبک موتورهای اسپرت قدیمی ساخته شده است.

پروژه روح عشق، حاصل همکاری بخش موتور سیکلت بی ام و با شرکت‌های سفارشی ساز دنیای موتورسیکلت است. از هر نسخه تنها یک دستگاه ساخته می‌شود و به همین دلیل با موتورسیکلتی خاص روبرو هستیم. روح عشق R18 حس نوستالژی را در خود نهفته کرده اما در مجموع شرور به نظر می‌رسد و رنگ مشکی نیز حس شرارت این موتورسیکلت خاص را تقویت کرده است.

با وجود ظاهر نوستالژیک، می‌توان نشانه‌هایی از جلوپنجره بزرگ بی ام و را در این موتورسیکلت نیز مشاهده کرد که اخیرا در خودروهای بی ام و مورد استفاده قرار گرفته و به خصوص در خودروهای الکتریکی بی ام و ملموس است. موتور دولیتری دو سیلندر معروف به بیگ باکسر، وظیفه تامین قوای روح عشق بی ام و را برعهده دارد. فرمان و گلگیرهای این موتورسیکلت نیز به صورت سفارشی ساخته شده‌اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران