فروش ویژه کالکشن های جدید و زمستانی اکسسوری در فروشگاه آنلاین پرشیا خودرو

در پی استقبال مشتریان و هموطنان عزیز، فروش ویژه کالکشن های جدید و زمستانی اکسسوری و لایف استایل اورجینال ب ام و و مینی در فروشگاه آنلاین پرشیا خودرو آغاز شد.

طرح فروش ویژه محصولات و کالکشن های جدید و زمستانی اکسسوری و لایف استایل اورجینال ب ام و و مینی در فروشگاه آنلاین پرشیا خودرو به آدرس https://shop.persiakhodro.ir/ ، آغاز گردیده است. این محصولات از جدیدترین و خاص ترین کالکشن های ب ام و و مینی تامین شده و به صورت محدود ارائه می شود.

اکسسوری و لایف استایل های ب ام و مینی شامل کاپشن مردانه و زنانه ، سویشرت، ژاکت مردانه، تیشرت، کلاه، کیف، ساک، ماگ، دمپایی، چتر و موارد دیگر می باشد. لازم به ذکر است که این محصولات از کالکشن های خاص ب ام و و مینی تامین شده و به صورت محدود عرضه می شود. برای آسودگی خیال مشتریان از اصل بودن، همراه این محصولات ضمانت نامه اصالت کالا توسط پرشیا خودرو ارائه می شود و خریداران می توانند با مراجعه به وبسایت شرکت ب ام و، بارکد موجود بر روی محصولات را وارد کرده و از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنند.

علاقمندان می توانند برای خرید غیر حضوری به وبسایت فروشگاه آنلاین پرشیا خودرو به آدرس https://shop.persiakhodro.ir/ ، مراجعه نموده و یا برای خرید حضوری و بازدید از محصولات، به شوروم مرکزی پرشیا خودرو، مرکز خرید سانا واقع در بلوار اندرزگو، نمایندگی ها و عاملیت های فروش پرشیا خودرو که مشخصات آن ها در " لیست نمایندگی ها و عاملیت های مجاز پرشیا خودرو " قابل مشاهده است. مراجعه کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران