واردات خودروی آمریکایی و تولید آمریکا ممنوع است! ممنوعیت با وجود توقف دو ساله واردات خودرو!

رئیس سازمان ملی استاندارد روز گذشته اعلام کرد که واردات خودروی آمریکایی به کشور ممنوع بوده و این موضوع به صورت بخشنامه به گمرکات کشور ابلاغ شده است.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به ممنوعیت واردات خودروهای آمریکایی به کشور، اضافه کرد که حتی اگر خودرویی از برند دیگری باشد ولی تولید آن در آمریکا انجام شده باشد، اجازه ورود به کشور را ندارد و این موضوع به صورت بخشنامه به گمرکات کشور ابلاغ شده است.

جالب است که بیش از دو سال از ممنوعیت واردات هر نوع خودرویی می گذرد و حتی در زمان باز بودن واردات نیز، مجوزی برای واردات خودروهای آمریکایی وجود نداشت، حال سازمان ملی استاندارد مجدد این خودروها اجازه واردات به کشور را نخواهند داشت!

نظرات
 
 
 
مهدی 1400/2/23
من نمیدانم خودرو های آمریکایی چه هیزم تری به ما فروختن که مال سواری از آن محروم بشیم چیزی که هیجان و لذت رانندگی روبرات میاره وتوجاده های برفی کم نمیاره وتاچندسال نیازی به تعویض لاستیک نداری

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران