قیمت کوییک S و ساینا S توسط شورای رقابت اعلام شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

شورای رقابت پس از بررسی های لازم، قیمت دو خودروی جدید گروه خودروسازی سایپا را اعلام کرد. خودروی جدید کوییک S و ساینا S که قیمت آن از طریق کلینیک تجاری شورای رقابت برای سه ماهه سوم امسال تعیین و اعلام شده است.

به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، شورای رقابت قیمت کارخانه ای سایپا کوییک S را معادل 125 میلیون و 312 هزار و 500 تومان تعیین کرده است و همچنین خودروی ساینا S قیمت کارخانه ای 114 میلیون و 62 هزار و 500 تومانی برای سه ماهه سوم 99 دارد که با احتساب هزینه بیمه، شماره گذاری و برخی هزینه های دیگر خودرو که در قیمت اعلامی لحاظ نشده است، خودروهای مذکور با قیمت بیشتری ثبت سفارش و به مشتریان عرضه خواهد شد.

قیمت کوییک S و ساینا S توسط شورای رقابت اعلام شد

نظرات
 
 
 
بهروز 1399/11/14
ماشین ما کجاست؟ سایپا هنوز کوییک S تولید حتی نکرده!!!! این چه شرکتیه که سر مشتری خودشو به همین راحتی کلاه میزاره و به هیچ کسی هم پاسخگو نیست؟ کوییک S رو قراره کی و با چه قیمتی به صاحبانش برسونن؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران