شرایط فروش وانت کارا توسط گروه بهمن اعلام شد + قیمت قطعی

شرکت بهمن موتور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به درخواست‌های مکرر مشتریان، این شرکت تصمیم دارد تا شرایط فروش وانت کارا تیپ 3 را تا پایان بهمن ماه تمدید کند. در این شرایط مشتریان می‌توانند نسبت به خرید وانت کارا تیپ 3 در نسخه‌های تک کابین و دوکابین به روش‌های نقد و اقساط اقدام کنند.

در این شرایط قیمت وانت کارا تیپ 3 در نسخه تک کابین معادل ۲.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و در نسخه دوکابین معادل ۲.۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اعلام شده است. مشتریان می‌توانند علاوه بر خرید نقدی، این دو وانت را به صورت اقساطی نیز خریداری کنند.

در شرایط فروش اقساطی وانت کارا، 60 درصد از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت دریافت شده و مابقی در اقساط 18 ماهه با سود 16 درصد قابل بازپرداخت است. موعد تحویل خودروها در هر دو روش نقد و اقساط، سی روز کاری خواهد بود.

نظرات
 
 
 
حمید 1399/11/13
مدیر محترم شرکت
با این قیمتی که تعیین کردین
پول بدیدیم بعد 45 روز ماشین بگیریم
تو بازار آزاد نزدیک 20 میلیون ارزان‌تر میخریم و تو روز تحویل میگیریم
و اینکه نیسان ابشنال خیلی خیلی بهتر و ارزان‌تر و پر کاربردتر از ماشین کارا هست
اون رو میخریم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران