پیکاپ الکتریکی عجیب لردستون در راه بازار، رقیب جدید تسلا سایبرتراک

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد مشخصات فنی خودرو نشده است، اما لردستون تأیید کرده است که در تولید این ون از موتورهای توپی مانند اندورنس استفاده خواهد کرد. این موتور 600 اسب بخار (447 کیلووات / 608 پی اس) قدرت تولید می‌کند که آن را قادر می‌سازد تا در 5.5 ثانیه از حالت سکون به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برسد.

این وانت قرار است در ماه ژوئن یعنی قبل از تولید خودرو در نیمه دوم سال 2022، رونمایی شود. اطلاعات زیادی در مورد این مدل در دسترس نیست اما لردستون گفته است که این مدل در مقایسه با ون های درون سوز قیمت گذاری می‌شود و اساس تولید اولین خودروهای تمام الکتریکیRV جهان را ایجاد می‌کند. مورد اخیر در ماه گذشته به عنوان بخشی از توافق نامه کمپینگ ورلد اعلام شده است.

طبق اخبار جدید، این شرکت قالب گیری فلزی و جوشکاری 57 نمونه اولیه بتا اندورنس را آغاز کرده است. انتظار می‌رود اولین وانت های بتا در ماه مارس تکمیل شود. از برخی از این خودروها برای تست تصادف، مهندسی و اعتبار سنجی استفاده خواهد شد. این شرکت همچنین در نظر دارد تعدادی از این خودروها را برای ثبت بازخورد به دست مشتریان خود برساند.

مدیر عامل این شرکت، استیو برنز، اظهار داشته است که لردستون در نظر دارد تولیدات خود را در ماه سپتامبر آغاز کند. همچنین شاهد میزان تقاضای بالای افراد برای وانت پیکاپ برقی تمام چرخ محرک با 250 مایل (402 کیلومتر) برد از ناوگان های تجاری، دولتی و نظامی هستیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران