برای قیمت جدید خودروها، شورای رقابت بعد از عید تصمیم گیری خواهد کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

با شروع بهمن ماه، شرکت های خودروسازی هم منتظر صدور مجوز از سوی شورای رقابت برای دور جدید افزایش قیمت محصولات خود بودند که پیش از این در اردیبهشت ماه، مردادماه و آذرماه شاهد صدور مجوز و افزایش قیمت آنان بودیم، اما شورای رقابت اعلام کرد که در بهمن ماه افزایش قیمتی نخواهیم داشت و همین موضوع باعث اعتراض خودروسازان به تصمیم شورای رقابت شد.

باتوجه به مصوبه شورای رقابت مبنی بر بازنگری فصلی قیمت خودرو، شرکت های خودروسازی منتظر بودند که شورای رقابت برای سه ماهه پایانی سال جاری هم مجوز افزایش قیمت را به آنان بدهد، اما شورای رقابت با صدور مجوز مخالفت کرد و سپس اعلام کرد که افزایش قیمت ها تا پایان امسال انجام نخواهد شد.

روز گذشته نیز رئیس شورای رقابت اعلام کرد که برای قیمت جدید خودروهای داخلی بعد از عید تصمیم گیری خواهد شد و لازم است که طی 2 ماه آینده اقتصاد کشور را رصد کرده و در خصوص قیمت گذاری جدید خودروهای داخلی تصمیم گیری کنیم، به همین دلیل برای دور جدید افزایش قیمت خودروهای داخلی بعد از عید تصمیم گیری خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران