فروش نقد و اقساط کشنده فوتون یورو 4 ویژه بهمن ماه با تحویل فوری + جدول

ایران خودرو دیزل برای دور جدید فروش محصولات خود ویژه بهمن ماه 99، فروش نقد و اقساطی کامیون کشنده فوتون یورو 4 را آغاز کرده و مشتریان می توانند این کامیون را با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری ثبت نام کنند.

در اطلاعیه فروش جدید ایران خودرو دیزل، کشنده فوتون یورو 4 با قیمت قطعی 2 میلیارد و 230 میلیون تومانی ثبت سفارش می شود و مشتریان می توانند به صورت نقدی و یا به صورت اقساطی نسبت به ثبت نام این کامیون کشنده اقدام کنند.

لازم به ذکر است که برای شرایط فروش نقدی موعد تحویل فوری در نظر گرفته شده است، اما موعد تحویل در شرایط فروش اقساطی یکماه پس از تکمیل وجه پیش پرداخت خواهد بود که جزییات فروش و مبالغ تعیین شده برای هر شرایط را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش کشنده فوتون یورو 4

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران