تمام آن چه باید در مورد خرید اقساطی خودرو با سوییچ بدانید

از زمان خروج رییس جمهور سابق آمریکا از توافق برجام و اعمال مجدد تحریم‌ها علیه صنعت خودروسازی، بار دیگر مشکلات به بازار خودرو ایران بازگشتند. این مشکلات متعدد سبب شدند که قیمت خودرو به شکلی فزاینده افزایش یابد و از سوی دیگر میزان تولید خودروسازان نیز روندی نزولی را طی کند. قیمت خودرو از سال 97 رو به افزایش گذاشت و این روند تصاعدی در بهار 1399 به بالاترین حد ممکن رسید.

افزایش نامعقول قیمت‌ها در بهار و تابستان 1399 به حدی شدید بود که نرخ برخی خودروها به صورت ساعتی و لحظه‌ای تغییر می‌کرد. انتخابات جنجال آفرین 2020 آمریکا نیز سبب شد تا روند متلاطم بازار خودرو حفظ شود. با این حال پس از اعلام قطعی پیروزی جو بایدن دمکرات در انتخابات 2020 آمریکا و زنده شدن امیدها جهت بازگشت آمریکا به برجام، موجی از کاهش قیمت بازار را فرا گرفت. البته این کاهش قیمت به صورت محدود صورت گرفت و همچنان قیمت خودرو در سطحی نابرابر با میزان قدرت خرید مشتریان قرار دارد.

نتیجه تمامی این موارد کاهش شدید قدرت خرید بخش اعظمی از جامعه است که متاسفانه با توجه به نجومی شدن قیمت‌ها دیگر نمی‌توانند مانند سال‌های قبل حتی به فکر خرید خودرو باشند. در این میان، یکی از راهکارهایی که می‌تواند مردم را صاحب خودرو کند بحث خرید اقساطی خودرو است.

از نظر بسیاری از افراد، اضافه شدن بهره به قیمت نهایی خودرو در روش خرید اقساطی یکی از بزرگترین معایب این روش است. با این حال نباید از یاد برد که در مدت زمان بازپرداخت اقساط که حدود سه سال است، آن‌قدر قیمت خودرو در بازار ایران افزایش می‌یابد که مبلغ سود اقساط در مقابل افزایش قیمت خودرو ناچیز خواهد بود.

شرکت سوییچ به عنوان یکی از استارتاپ های فعال در حوزه خرید و فروش خودرو تقریباً از اواخر بهار امسال فروش اقساطی خودرو را شروع کرده و خدمات جذابی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

اکنون سوییچ با مشارکت شرکت لیزینگ رایان سایپا، انواع خودروهای مونتاژ داخل شامل مدل‌های ایرانی و غیر ایرانی را تا سقف 500 میلیون تومان و با 50 درصد تسهیلات به صورت اقساطی عرضه می‌کند. شرکت لیزینگ رایان سایپا نیز یکی از زیرمجموعه‌های سایپا است که بر عرضه لیزینگی خودروها تمرکز دارد.

در این طرح تمامی خودروها مونتاژ داخل مانند سراتو سایپا، جک اس 5، هایما اس 7 و حتی تیوولی های مونتاژ رامک خودرو را می‌توانید به صورت اقساطی خریداری بکنید. شاید جذاب‌ترین نکته در این مورد امکان خرید خودروهای کارکرده باشد که شرکت سوییچ ارائه کرده است.

اقساط تسهیلات خودرو به صورت 9 قسط با فواصل چهارماهه از مشتری دریافت می‌شوند و بنابراین مدت بازپرداخت اقساط 36 ماه یا سه سال خواهد بود. دریافت تسهیلات برای خودروهای کارکرده نیز مشروط به سن خودرو است که بایستی کمتر از پنج سال باشد و البته کارکرد آن نیز کمتر از 100 هزار کیلومتر برآورد شود.

در صورت تمایل به بهره مندی از تسهیلات فروش اقساطی خودرو سوییچ می‌توانید به وب سایت شرکت سوییچ مراجعه نموده یا با شماره تلفن 02175346 تماس حاصل نمایید.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران