ممنوعيت تردد خودروها به شهرهای شمالی کشور از 18 بهمن

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

جانشین رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی با اشاره به آخرین وضعیت تردد و محدودیت های ترافیکی، اعلام کرد که براساس مصوبه روز گذشته کمیته امنیتی انتظامی وزارت کشور، تردد خودروهای غیربومی از روز شنبه 18 بهمن ماه به استان های شمالی مازندران، گیلان و گلستان ممنوع خواهد بود.

علاوه بر این با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، براساس این مصوبه تردد خودروهای غیربومی به شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، بوشهر، بندرعباس و همچنین جزایر کیش و قشم به دلیل مسافرپذیر بودن شهرهای مذکور هم از روز شنبه 18 بهمن ماه ممنوع خواهد بود.

طبق گذشته رانندگانی که به این مصوبه توجه نکرده و قصد ورود به شهرها و استان های اعلام شده را داشته باشند، جریمه 500 هزار تومانی برای پلاک خودروی آنان در نظر گرفته شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران