اعلام شرایط محدودیت های مسافرت در عید نوروز 1400

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

هرساله عید نوروز فرصتی بود تا مردم با مسافرت به شهرهای دیگر حال و هوایی تازه کرده و چند روزی از محیط کاری و محل زندگی خود دور باشند، اما طی یکسال اخیر شیوع ویروس کرونا باعث شده تا علاوه بر عید نوروز 99، با توصیه های وزارت بهداشت اولین عید نوروز قرن جدید هم در خانه ها سپری شود، با این حال روز گذشته حریرچی معاون وزارت بهداشت توضیحاتی در رابطه با سفرهای نوروزی ارائه کرده است.

به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، حریرچی معاون کل وزارت بهداشت روز گذشته با اشاره به سفرهای نوروزی اعلام کرد که در عید نوروز و تحت هر شرایطی استقرار چادر مسافرتی ممنوع بوده و اگر تورهای مسافرتی مجاز هستند، به دلیل این است که تورها به مناطق و محل‌ های کنترل شده سفر کرده و هتل ‌ها نیز کاملا تحت نظارت و کنترل خواهند بود. این درحالیست که استفاده از اماکن و منازلی که به طور شخصی به مسافرین اجاره داده می شود، ممنوع و پلمپ خواهند شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران