شرایط فروش اقساطی بی ام و X4 توسط پرشیاخودرو اعلام شد

همانطورکه می دانید چند روزی است که جشنواره فروش محصولات مختلف بی ام و توسط پرشیاخودرو به مناسبت روز زن برگزار شده و در آن خودروهای مختلفی از این برند آلمانی عرضه شده است. همچنین شرایط فروش اقساطی برای هر خودرو در نظر گرفته شده که در این مقاله قصد داریم به خودروهای بی ام و X4 موجود در این لیست بپردازیم.

بی ام و X4

پرشیاخودرو در این جشنواره چندین مدل بی ام و X4 در مدل های 2016 و 2017 را عرضه کرده که بعضی از آنها کارکردهایی بسیار کم (زیر 10 هزار کیلومتر) دارند. قیمت نقدی هر کدام از این خودروها مشخص است اما امکان پیش پرداخت 20 الی 50 درصدی و بازپرداخت 12 قسطی برای این خودروها وجود دارد.

برای مثال می توانید با پرداخت 625 میلیون تومان، یک بی ام و X4 سفید رنگ با رنگ کابین موکا خریداری کنید و الباقی قیمت را در 12 قسط پرداخت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر خودروهای موجود و همچنین قیمت خرید نقدی می توانید به دفتر مرکزی این شرکت واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص کرج مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 0214591 داخلی 3 تماس بگیرید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران