سوزوکی هایابوسا 2021 با پیشرانه جدید، ایمنی بیشتر و تجهیزات جدید معرفی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

یکی از معروف‌ترین موتورسیکلت‌های تاریخ یعنی سوزوکی هایابوسا برای سال 2021 با طراحی جدید و تجهیزات بیشتر به بازار عرضه شده است. سوزوکی هایابوسا 2021 اکنون بیش از 500 قطعه جدید دارد و طراحی آن نیز از نظر آیرودینامیکی بهبود یافته است. چراغ‌های جلو و عقب سوزوکی هایابوسا 2021 اکنون تمام LED هستند، اگزوزها دوقلو بوده و با روکش کروم مزین شده‌اند و نمایشگرها نیز از نوع نمایشگر TFT ساخته شده‌اند.

سوزوکی هایابوسا 2021 از نظر تجهیزات ایمنی نیز ارتقا یافته است. سیستم ترمز ABS حساس به زاویه کم، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی، کروز کنترل، محدودکننده سرعت اتوماتیک، کنترل کشش و لانچ کنترل از جمله تجهیزات جدید سوزوکی هایابوسا 2021 هستند. علاوه برآن راکب موتور قابلیت انتخاب مدهای مختلف حرکت را دارد.

شاسی سوزوکی هایابوسا 2021 نیز ارتقا یافته است و با استفاده از یک فریم جدید، موجب کاهش وزن کلی موتور شده است. دیسک‌های ترمز جلو نیز بزرگتر شده‌اند و سیستم تعلیق جدیدی برای سوزوکی هایابوسا 2021 مورد استفاده قرار گرفته است.

پیشرانه مورد استفاده در سوزوکی هایابوسا 2021 از نوع خطی چهار سیلندر با حجم 1340 سی سی است که حداکثر 187 اسب‌بخار قدرت و 150 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. استاندارد آلایندگی این پیشرانه یورو 5 است و حداکثر سرعت سوزوکی هایابوسا 2021 را به 300 کیلومتربرساعت می‌رساند. سوزوکی هایابوسا 2021 از ماه آینده میلادی با قیمت 22499 دلار در خرده فروشی‌های سوزوکی قابل خریداری است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران