پرش فوق‌العاده فورد رپتور در تیزر تبلیغاتی جدید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

پیکاپ‌های فورد مدت‌ها است که ستاره‌های فروش بازار هستند و سطح مناسبی از عملکرد را در هر بازه قیمتی به خریداران ارائه می‌دهند. نسخه جدید فورد رپتور اکنون در حال ورود به بازار است و به نظر می‌رسد شرکت سازنده تیزر تبلیغاتی جالبی را برای این خودرو تدارک دیده است.

تیزر تبلیغاتی جدید فورد F-150 رپتور با پرش شروع می‌شود و مطابق ویدیوهایی که در اینستاگرام منتشر شده، رپتور هشت پرش را برای ضبط یک سکانس انجام داده است. مشخص نیست که آیا جایگاه راننده هنگام پرش به اندازه کافی راحت بوده است یا خیر اما همان‌طور که به نظر می‌رسد، فورد در تلاش است تا محصول خود را قدرتمند معرفی کند.

فورد F-150 رپتور نسخه‌ای خاص و منحصر به فرد از این پیکاپ امریکایی است که در بازار با رم TRX به رقابت می‌پردازد. بزودی شاهد انتشار تبلیغ فورد در رسانه‌های مختلف خواهیم بود.

https://www.aparat.com/v/jQpxD#

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران