به زودی پیکاپ آمیکو اتوماتیک توربوشارژ به بازار عرضه می‌شود

مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) از برگزاری نشست مشترک با رئیس سازمان منطقه آزاد ارس با هدف گسترش همکاری‌های منطقه‌ای خبر داد.

شهرام فداکار، مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو)، در پی این نشست مشترک به اهمیت و توانمندی‌های منطقه آزاد ارس اشاره کرد و در این باره گفت: «سازمان منطقه آزاد ارس یکی از مناطق آزاد حائز اهمیت کشور از نظر موقعیت سوق‌الجیشی و صنعتی به‌شمار می‌رود و دومین منطقه آزاد توسعه‌یافته و در حال رشد کشور محسوب می‌شود.»

مدیرعامل آمیکو در ادامه به توانمندی و پتانسیل شرکت ارس خودرو دیزل اشاره کرد و در این رابطه افزود: «امیدواریم که از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های شرکت ارس خودرو دیزل، به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان خودروهای تجاری بخش خصوصی در منطقه آزاد ارس، بیشتر استفاده شود.»

شهرام فداکار سپس از توسعه سبد محصولات گروه صنعتی آمیکو خبر داد و ادامه داد: «شركت ارس خودرو دیزل به‌عنوان یكی از بزرگترین برندهای صنعتی منطقه آزاد ارس، خانواده محصولات خود را توسعه می‌دهد و به‌عنوان یک برند ایرانی، تحویل كمپرسی 2631 EEV از سری محصولات جدید خود را به‌زودی و با تکیه بر استاندارد آلایندگی یورو۵ پلاس آغاز خواهد کرد.»

فداکار همچنین از افزایش تولید پیکاپ آسنا و رونمایی ورژن مجهز به موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک این سری محصولات گروه صنعتی آمیکو خبر داد. او در ادامه از برنامه ارس خودرو دیزل در سال آینده یاد کرد و در این رابطه گفت: «گروه صنعتی آمیکو در سال آینده معرفی کامیونت جدید خود را در دستور کار قرار داده و تصمیم دارد در راستای تولید قطعات در بخش داخلی‌سازی و تولید کامیونت‌های کاربری خود، توان صنعتی و علمی صنعت‌گران و قطعه‌سازان منطقه آزاد ارس را به‌کار بگیرد.

مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل در پایان مجددا از توسعه سبد محصولات آمیکو یاد کرد و افزود: «گروه صنعتی ارس خودرو دیزل با برند ایرانی آمیکو در تلاش است تا با توسعه سبد محصولات و پلتفرم‌های خود، نقش موثری در تولیدات داخلی کشور ایفا کند. بی‌شک آمیکو در این مسیر به حمایت و پشتیبانی منطقه آزاد ارس نیاز دارد که خوشبختانه این هدف با تفکر مدیریت حاکم بر منطقه در یک سمت‌وسو قرار دارد.»

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران