شیشه دودی در کره شمالی ممنوع شد! شروع مبارزه با این تخلف

کره شمالی برای مبارزه با غربگرایی جوانان این کشور، طرح مبارزه با شیشه های دودی خودروها در این کشور را آغاز کرده است!، طرحی که به منظور مقابله با نماد سرمایه داری و غربگرایی جوانان این کشور آغاز شده است!.

طبق گفته دیلی میل، حکومت کره شمالی در راستای مقابله با شنیدن موسیقی و تماشای فیلم های ساخت کره جنوبی که گمان می رود جوانان در ماشین با شیشه های دودی به انجام آن می پردازند، طرح مقابله با شیشه های دودی خودروها را آغاز کرده است و علاوه بر جریمه خودرو و برخورد با رانندگان، دستور تعویض شیشه خودرو نیز صادر خواهد شد.

نظرات
 
 
 
SaeedR 1399/11/21
تو کره شمالی مگه کسی ماشین داره؟؟!!
حمید 1399/11/25
همچین علامت تعجب زدید و متن رو متعجبانه و عجیب و دور از ذهن نوشتید که یکی ندونه فکر میکنه وا ویلتا اینا دیگه کین!!!؟؟؟ انگار تو ایران خودمون شیشه دودی غیر مجاز نیست!!
حالا بیا و درصد بگو براش. ولی اصل داستان همونه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران