فروش فوق العاده ام جی 5 جدید در سال 2021، شروع طوفانی دورگه چینی-انگلیسی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

خودروساز چینی – انگلیسی ام جی سال 2021 را طوفانی آغاز کرده و با فروش 36 هزار دستگاه ام جی 5، روندی تهاجمی را پی گرفته است. سفارش‌گذاری برای ام جی 5 جدید همچنان ادامه دارد و این خودرو به فروش مناسبی در بازار اروپا دست یافته‌ است.

ام جی 5 جدید هم‌اکنون یکی از بهترین سدان‌های کلاس A بازار است که هر مشتری قابلیت خریداری آن را دارد. چهره جذاب، پیشرانه رضایت‌بخش و تجهیزات رفاهی مناسب، از جمله ویژگی‌های مثبت این خودرو هستند. قیمت رقابتی ام جی 5 در مقایسه با دیگر رقبای اروپایی نیز کار را برای این خودرو هموار کرده است.

حدود سه ماه از عرضه نسل جدید ام جی 5 به بازار می‌گذرد و در این مدت ام جی موفق شده تا چهل هزار سفارش را برای این خودرو ثبت کند. فروش ام جی 5 جدید به خصوص در بازارهای صادراتی یعنی اتحادیه اروپا خیره کننده بوده و همین مساله گواه موفقیت ام جی در عرضه نسل جدید ام جی 5 است. انگلیس، نروژ و هلند از بازارهای مهم صادراتی ام جی هستند.

ام جی 5 جدید به پیشرانه های 1.5 لیتری تنفس طبیعی و توربوشارژ مجهز شده که می تواند به ترتیب 120 و 173 اسب بخار را تولید کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران