آیا دوربین‌های راهنمایی و رانندگی فقط در شب و بالای سرعت 80 کیلومتر در ساعت جریمه می‌کنند؟

سرهنگ عین ‌الله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به مطرح شدن این موضوع که دوربین‌ ها در شب و آن هم فقط زمانی اعمال جریمه می ‌کنند که سرعت بالای ۸۰ کیلومتر برساعت باشد، اعلام کرد که برنامه های داده شده به دوربین های کنترل سرعت متناسب با معابر، بزرگراه ها و همچنین آزادراه ها بوده و شایعاتی که در فضای مجازی مطرح می شود را نباید جدی گرفت، زیرا دوربین شب و روز یا سرما و گرما نمی‌ شناسد و بر اساس برنامه ای که به آن داده شده عمل خواهد کرد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در ادامه افزود که براساس تدابیری که اندیشیده شده است، تاکسی‌ های اینترنتی اجازه تردد دارند، اما اگر فردی در این شرایط عضو چنین سامانه‌ هایی شود، دیگر این خودرو‌ها در لیستی قرار نمی ‌گیرند که بتوانند از آن معافیت ‌ها استفاده کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران