رقابت طناب کشی میان لندروور دیفندر، جیپ رانگلر و مرسدس بنز G کلاس، برنده کدام است؟ + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

امروزه بیشتر خودروهای موجود در بازار، با توجه به شتاب صفر تا صد مقایسه می‌ شوند و معمولا در مسافت یک چهارم مایلی قرار گرفته و با یکدیگر رقابت می ‌کنند تا برتری خود را به رقیب تحمیل کنند.

اما امروز نه یک رقابت درگ داریم و نه قصد داریم ماشین ‌ها را باتوجه به شتابشان مقایسه کنیم، بلکه امروز به سراغ رقابت ‌های سنتی رفته ‌ایم و در پایان ویدیویی را شاهد هستیم که در آن یک رقابت طناب کشی میان سه دستگاه خودروی مرسدس بنز G350، لندروور دیفندر و خودروی جیپ رانگلر برگزار می شود که هر سه خودرو در مسیرهای آفرودی حرف های زیادی برای گفتن دارند.

در این رقابت مرسدس بنز G350 با موتوری 2.9 لیتری شش سیلندر دیزلی حضور دارد که خروجی قدرت آن به حداکثر 268 اسب بخار و میزان خروجی گشتاور آن هم به حداکثر 600 نیوتن متر خواهد رسید، درحالی که رقبای این خودرو یعنی لندروور دیفندر با موتور 2 لیتری دیزلی خروجی قدرت 240 اسب بخاری با گشتاور 430 نیوتن متری و همچنین خودروی جیپ رانگلر خروجی قدرت 270 اسب بخاری و گشتاور 400 نیوتن متری دارند که بر روی کاغذ برتری مرسدس بنز G واگن را نشان می دهد، اما در عمل باید دید که کدام خودرو با تکیه بر تکنولوژی و سیستم های مختلف خود می تواند پیروز این میدان باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران