چگونه لامبورگینی آونتادور را به خودرو برف نورد تبدیل کنیم؟‌ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

خودروهای سوپراسپرت مشهور همچون لامبورگینی اونتادور، کاملا مورد علاقه یوتیوبرها هستند چرا که این افراد با انجام تغییرات گوناگون سعی در جذاب جلوه دادن کارهای خود دارند. اما وقتی تمامی تغییرات موجود بر روی لامبورگینی اونتادور را اعمال کردید، بازهم تغییر عجیب و غریبی باقی می‌ماند تا آن را انجام دهید؟ پاسخ این سوال مثبت است.

یوتیوبر معروف TheStradman، تصمیم گرفته تا چرخ‌های لامبورگینی اونتادور را با زنجیرهای برف‌روب جایگزین کند. بدیهی است که انجام این کار چندان ساده نیست، به همین دلیل تست‌های بسیاری روی این خودرو انجام شد تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. شاسی این لامبورگینی اونتادور برف نورد نسبت به نسخه استاندارد مرتفع‌تر است و به همین دلیل راننده تسلط بهتری بر مسیر دارد.

البته همه چیز برای لامبورگینی اونتادور برف نورد به خوبی پیش نمی‌رود، چرا که تیم یوتیوبر هنگام تست این خودرو کمی بلند پروازانه عمل می‌کنند که منجر به گیر کردن آن‌ها می‌شود. خوشبختانه یک جیپ گلادیاتور برای بیرون آوردن لامبورگینی اونتادور برف نورد تدارک دیده شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران