سیتروئن C3‌ جدید معرفی شد، چهره فرانسوی برای ایرکراس 2021

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سیتروئن C3 ایرکراس برای سال 2021 با چهره‌ای جدید، آپشن‌های بیشتر و سواری راحت‌تر عرضه شده است. سپر و جلوپنجره مشبک این خودرو برای سال 2021 از نو طراحی شده‌اند و چراغ‌های خودرو در تمامی تیپ‌ها از نوع LED‌ است. علاوه برآن مشتریان قادر هستند تا از بین 70 نوع ترکیب متفاوت، رنگ‌بندی مد نظر خود را انتخاب کنند که در نوع خودش بی‌سابقه است.

فضای داخلی سیتروئن C3 ایرکراس نیز با صندلی‌های فوق راحت جدید این شرکت، دلچسب‌تر از همیشه به نظر می‌رسد. هرکدام از صندلی‌ها دارای یک بالشتک اختصاصی است و کنسول خودرو نیز از نوع طراحی شده تا فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار سرنشینان قرار دهد.

سیستم چندرسانه‌ای سیتروئن C3‌ ایرکراس نیز مورد بازنگری قرار گرفته و اکنون به مانیتور 9 اینچی لمسی با کیفیت بهتر مجهز شده است. اندروید اتو و اپل کارپلی از تجهیزات این سیستم هستند و خریدار می‌تواند به صورت سفارشی شارژر بی‌سیم نیز در اتومبیلش داشته باشد.

سیتروئن C3 ایرکراس

سیتروئن C3 ایرکراس برای سال 2021 با دوازده سیستم ایمنی مختلف به دست مشتریان می‌رسد که از جمله آن‌ها می‌توان به هد آپ دیسپلی رنگی، ترمز خودکار، دستیار پارکینگ، دوربین عقب و کنترل گشتاور چرخ‌ها اشاره کرد. با وجود آن‌که سیتروئن C3‌ ایرکراس خودرویی دو دیفرانسیل نیست، اما در مواقعی می‌توان روی ارسال قدرت به چرخ‌های عقب برای گذر از معابر سخت حساب کرد.

سیتروئن C3 ایرکراس 2021 با دو مدل پیشرانه بنزینی و دیزلی در دسترس خواهد بود. موتورهای بنزینی شامل دو پیشرانه 1.2 لیتری با قدرت 108 اسب‌بخار و 128 اسب‌بخار هستند. موتورهای دیزلی نیز شامل دو نسخه 1.5 لیتری با قدرت 108 اسب‌بخار و 1.6 لیتری با قدرت 118 اسب بخار هستند. اولین نمونه‌های سیتروئن C3‌ ایرکراس 2021 در ماه ژوئن به نمایندگی‌های سیتروئن خواهند رسید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران