طوفان زمستانی تولید خودرو در آمریکا را با مشکل مواجه کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

ورود سامانه طوفانی به ایالات متحده، سبب شده تا تولید خودروسازان آمریکایی با مشکل مواجه شود. فورد تایید کرده که این طوفان زمستانی تولید در کارخانه اوهایو و کارخانه هرموسیلو در مکزیک را با مشکل مواجه کرده است. همچنین تولید کارخانه فورد واقع در کانزاس به دلیل کاهش مصرف گاز طبیعی، متوقف شده است.

رقیب نزدیک فورد یعنی جنرال موتورز نیز کار راحتی را پیش رو ندارد. شیفت اول تولید در کارخانه اسپرینگ هیل تنسی متوقف شده است و بنابراین تولید کادیلاک XT5 ، XT6 و جمس آکادیا به صورت موقت لغو شده است. کارخانه‌های فورت وین ، سایت ایندیانا ، کارخانه بولینگ گرین ، کنتاکی و کارخانه بزرگ SUV خود در آرلینگتون ، تگزاس از دیگر خطوط تولید جنرال موتورز هستند که تولید خودرو در آن‌ها متوقف شده است.

طوفان زمستانی که ایالات متحده و مکزیک را در نوردیده، وضعیت خودروسازان آمریکایی را نامطلوب‌تر از همیشه کرده است. پیش از این نیز خودروسازان به دلیل شیوع کرونا و تاخیر در تحویل قطعات الکترونیکی با مشکلات تولید مواجه بودند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران