گزارش تصویری خودروبانک از نمایشگاه تجهیزات آفرودی در تهران + عکس

جشنواره و نمایشگاه تخصصی سفر، اکوتوریسم و ماجراجویی با تمرکز بر آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران بین روزهای 27 ام الی 30 ام بهمن ماه‌ برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های فعال در حوزه تجهیزات آفرودی و کمپینگ حضور قدرتمندی داشتند و به نمایش دستاوردهای خود پرداختند. این نمایشگاه محل مناسبی برای مالکان خودروهای آفرودی بود تا تجهیزات مناسب برای اتومبیل‌های خود را یافته و خریداری کنند.

یکی از نکات جالب این نمایشگاه، ارائه کاروان‌های کوچک و بزرگ در برخی غرفه‌ها بود. استفاده از کاروان‌ها برای طبیعت گردی در اروپا و آمریکا بسیار مرسوم است اما در کشورمان شرکت‌های اندکی در حوزه تولید و عرضه کاروان‌ها فعالیت می‌کنند. بخشی از نمایشگاه نیز به تجهیزات ماجراجویی و مسافرتی ارائه شده برای موتورسیکلت‌ها اختصاص داشت که با توجه به افزایش قیمت خودرو و تمایل مشتریان به خرید موتورسیکلت، جذابیت فوق‌العاده‌ای برای علاقمندان به ماجراجویی‌ خواهد داشت.

نظرات
 
 
 
میری 1399/12/1
هیچ شباهتی به نمایشگاه نداشت مثل جمعه بازار بساطی های حاشیه شهر بود !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران