تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2022 به بیرون درز کرد، پیشرفت یا پسرفت؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

پیش از آن‌که مرسدس بنز مراسم رونمایی رسمی از مرسدس C کلاس 2022 را اجرا کند، تصاویر این خودرو به بیرون درز کردند. این مرسدس با کد اتاق W206 شناخته می‌شود.

رویداد رسمی رونمایی از نسل جدید مرسدس بنز کلاس C برای بیست و سوم فوریه یعنی دو روز بعد برنامه ریزی شده است اما اکانت فیسبوک رسانه Automobilist تصاویر نمای داخلی و خارجی این خودرو را پیش از رونمایی رسمی منتشر کرده است.

به نظر می‌رسد نسخه‌ای از مرسدس کلاس C‌ که در تصویر دیده می‌شود، از تیپ آوانگارد این خودرو باشد چرا که نسخه‌های مجهز به کیت AMG ظاهر متفاوتی دارند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، مرسدس کلاس C جدید ظاهر کلاس S جدید را کاملا به ارث برده است. این روند از چند نسل گذشته تاکنون ادامه یافته است و مرسدس بنز همان کلاس S را در قالبی کوچکتر و اسپرت تحت عنوان مرسدس کلاس C ارائه می‌دهد.

ظاهر داخلی مرسدس بنز C‌ کلاس W206، نسخه‌ای بروز شده از اتاق W205 است. برای مثال دریچه‌های سیستم تهویه همچنان ظاهری گرد دارند و صفحه نمایش نیز به صورت مایل نصب شده است تا کار کردن با آن آسان‌تر باشد.

با وجود تلاش بسیار مرسدس بنز برای معرفی C‌ کلاس جدید، به نظر نمی‌رسد این نسل به اندازه نسل قبلی که در سال 2013 معرفی شد، محبوب و پر سر و صدا باشد. نسل جدید مرسدس بنز کلاس C به نبرد با بی ام و سری 3 اتاق G20 خواهد رفت و طی ماه‌های آینده نتیجه این نبرد را خواهیم دید.

نظرات
 
 
 
حمید داداش جون 1399/12/3
پسرفت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران