رونمایی از لوگو جدید پژو، شیر ایستاده لوگوی پژو بالغ شد!

روز گذشته کمپانی خودروسازی پژو به طور رسمی لوگوی جدید خود را به نمایش گذاشت و پس از سال ها استفاده از لوگوی شیر ایستاده در محصولات خود، حالا بر روی صورت این شیر بالغ شده زوم کرده و تنها تصویر چهره و یال های آن را در یک پس زمینه تاریک تبدیل به لوگوی جدید خود کرده است.

طبق اعلام کمپانی خودروسازی پژو، استفاده از لوگوی جدید این شرکت برای اولین بار در خودروی پژو 308 خواهد بود که از سال آینده نخستین مدل های آن راهی بازار شده و تا پایان سال 2023 میلادی، دیگر محصولات پژو با لوگوی جدید راهی بازار خواهند شد.

از سال 1850 میلادی که شرکت پژو فعالیت خود را آغاز کرده است، این لوگو یازدهمین لوگوی کمپانی پژو به شمار می رود و نمادی از اهمیت به زمان و در لحظه زندگی کردن خواهد بود. علاوه بر این لوگوی جدید پژو به عنوان واسطه ای میان میراث گذشته و آینده این کمپانی خودروسازی معرفی شده است.

لوگو پژو

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمود 1399/12/9
شبیه تبلیغات لیفان 820 بود که چند سال پیش راه افتاده بود
مهرداد کشکولي ايلات 1399/12/9
با عرض سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران؛
خيلي شبيه نشان شرکت خودروسازي پروتون مالزي شده!!!
منتهي در پژو سر شير به سمت چپ است و در پروتون سر شير به سمت راست است :):):)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران