5 درصد تخفیف بیمه شخص ثالث تمامی شرکت‌های بیمه

هرکسی که صاحب خودرو باشد، می‌داند که داشتن بیمه شخص ثالث اجباری است. این بیمه که توسط شرکت‌های بیمه مختلف ارائه می‌شود، در جهت حمایت از افرادی است که در جریان حادثه رانندگی زیان جانی و مالی می‌بینند.

اما عوامل زیادی در انتخاب و قیمت بیمه شخص ثالث تاثیرگذار هستند که می‌توانند در تصمیم‌گیری ما تاثیرگذار باشند. در واقع شناخت کامل شرکت‌های بیمه مختلف به همراه تخفیف‌ها، میزان پوشش مالی، توانگری مالی شرکت‌ها و حتی تعداد مراکز پرداخت خسارت آنها و آگاهی از پروسه کامل خرید و صدور بیمه نامه از جمله مواردی هستند که باید در اختیار متقاضیان بیمه شخص ثالث قرار گیرد تا بتوانند به خیالی آسوده و بدون دردسر برای تهیه بیمه ‌نامه خود اقدام کنند.

تخفیفاتی که از طرف تمامی شرکت‌ها و با نرخ معین روی بیمه نامه‌های شخص ثالث اعمال می‌شود، تخفیف عدم خسارت است و به وسایل نقلیه‌ای تعلق می‌گیرد که در مدت بیمه نامه دچار حادثه نشده و خسارتی دریافت نکرده باشند. در این صورت شرکت بیمه می‌بایست مبلغ تعیین شده بری تخفیف عدم خسارت را به هنگام تمدید بیمه نامه در محاسبه بیمه شخص ثالث متقاضی اعمال کند.

از طرفی بر اساس قانون جدید تصویب شده از سوی بیمه مرکزی این تخفیفات ممکن است به هنگام خرید بیمه نامه حذف شود و آن هم در صورتی است که تغییر مالکیت (تغییر پلاک) صورت گرفته باشد. در این حالت شاید یکی از مواردی که باعث می‌شود شما به عنوان متقاضی خود را متضرر نبینید و با آسودگی خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهید، تخفیفاتی است که می‌توانید به هنگام خرید بیمه شخص ثالث داشته باشید.

خرید بیمه شخص ثالث

تخفیفاتی که هر شرکت یا پلتفرم فروش بیمه درنظر می‌گیرد، از فاکتورهای مهم و بسیار حائز اهمیت است که عموما متقاضیان را جذب خرید بیمه از یک شرکت به‌خصوص می‌کند.

حال باید از خودمان بپرسیم که از کجا می‌توانیم بیمه شخص ثالث با تخفیف بخریم؟

یکی از راه‌های خرید بیمه شخص ثالث با تخفیف‌‌، سایت بیمه بازار است. بیمه بازار یک پلتفرم آنلاین برای خرید بیمه‌نامه است و به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به حضور فیزیکی در نمایندگی‌ها یا دفاتر بیمه و اتلاف وقت در مسیرهای پرتردد شهری و ماندن در صف انتظار بیمه نامه خود را خریداری کنید و علاوه بر یک خرید راحت و بی‌دغدغه از تخفیف‌های همیشگی بیمه بازار هم استفاده کنید.

بیمه بازار چه مزیت‌هایی برای شما دارد؟

• امکان استفاده از تخفیف ۵ درصدی برای خرید بیمه شخص ثالث تا آخر اسفند ۹۹

• امکان خرید بیمه نامه ۷ روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز

• امکان خرید بیمه در کمتر از ۵ دقیقه

• امکان صدور بیمه نامه در همان روز خرید (در صورتی‌که خرید خود را پیش از ساعت ۲۱ انجام دهید.)

• قدرت خرید بالاترین پوشش بیمه شخص ثالث

• امکان دریافت مشاوره تخصصی

فقط تا آخر امسال فرصت دارید تا با کد تخفیف Superhero بیمه شخص ثالث را با ۵٪ تخفیف از وبسایت بیمه بازار تهیه کنید.

برای تهیه بیمه شخص ثالث وارد آدرس https://bimebazar.com/third-party-insurance/ شوید و با پر کردن اطلاعات موردنیاز ایده آل‌ترین خرید بیمه‌ای خود را انجام دهید. خرید سریع با صدور لحظه‌ای و پشتیبانی شبانه روزی.

اطلاعات تماس با بیمه بازار:

آدرس: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان میرزاحسنی، پلاک ۲۰ ، واحد۶

شماره تلفن: ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱

ایمیل: support@bimebazar.ir

آدرس وبسایت: www.bimebazar.com مرجع آنلاین مقایسه و خرید انوع بیمه

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران