طراحی بدنه تویوتا لندکروزر ۲۰۲۲ لو رفت، حضرت جدید بزودی معرفی می شود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تویوتا لندکروزر جدید در راه است. در تصاویری که به تازگی لو رفته، شاهد بدنه جدید این شاسی بلند ژاپنی هستیم. گویا این تصاویر در ژاپن گرفته شده و خودرو هنوز داخل کارخانه بوده است.

ظاهر بدنه لندکروزر تنها چیزی نبوده که لو رفته است. شاسی این مدل نیز با موتور نصب شده روی آن و همچنین درهایی که ادعا می‌شود متعلق به لندکروزر هستند در این تصاویر دیده می‌شوند.

سال گذشته اعلام شد که تویوتا لندکروزر ۲۰۲۲ روی پلتفرم مدل سری ۲۰۰ ساخته خواهد شد. البته نسل جدید این مدل در زمینه موتور، پیشرانه و سیستم تعلیق تغییرات گسترده‌ای خواهد داشت.

شایعات زیادی در مورد آینده لندکروزر در ایالات متحده منتشر شده است. در گزارشی در ماه دسامبر اعلام شد که تولید این شاسی بلند ژاپنی برای بازار آمریکا پس از سال ۲۰۲۱ متوقف خواهد شد. اما گزارش دیگری که در ژانویه منتشر شد، اعلام کرد که ممکن است لندکروزر تا چند سال پس از عرضه جهانی نسخه جدیدش در آوریل ۲۰۲۱ در ایالات متحده به فروش برسد و به احتمال زیاد با سه گزینه موتور V6 عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه تا ماه آوریل زمان زیادی باقی نمانده، به زودی درستی یا نادرستی این گزارش‌ها مشخص خواهد شد.

نظرات
 
 
 
جمهوری خودرویی 1400/2/1
نیو حضرت وارد میشود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران