جشنواره فروش اقساطی خودروهای کلاسیک ب ام و در پرشیا خودرو

عکس نویسنده
فائزه تیموری
نویسنده

شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، برای اولین بار و همزمان با رونمایی از برند پرشیا کلاسیک، اقدام به برگزاری جشنواره فروش اقساطی و اعتباری خودروهای کلاسیک ب ام و در پرشیا خودرو کرده است.

در این جشنواره که روز جمعه ۱۵ اسفند ماه از ساعت ۱۱ الی در ۱۶ در شوروم مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر ۶ جاده مخصوص تهران کرج برگزار می‌شود، انواع خودروهای کلاسیک ب ‌ام و در معرض بازدید عاشقان خودروهای کلاسیک و عموم قرار می‌گیرد و مشتریان علاقمند می‌توانند خودرو کلاسیک موردعلاقه خود را با ۵۰ درصد پیش پرداخت و اقساط ۱۲ ماهه خریداری کنند. در کنار فروش خودروهای کلاسیک ب ام و، فروش نقد و اقساط خودروهای دیگر همچنان به قوت خود باقی است.

لازم به ذکر است که تمام این خودروها در واحد پرشیا کلاسیک بازسازی شده و به جهت آسودگی خیال مشتریان و خریداران عزیز خودروهای کلاسیک ب ام و با گارانتی یک سال پرشیا خودرو و یک سال BSI که شامل سرویس‌های دوره‌ای رایگان است، ارائه می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۵۹۱ داخلی ۳ تماس حاصل کرده و یا به وب‌سایت پرشیا خودرو به آدرس www.persiakhodro.ir مراجعه کنند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران