مک لارن اسپیدتیل هرمس ادیشن به مانی خوشبین تحویل داده شد + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مانی خوشبین یک تاجر میلیونر و موفق است که تمایل زیادی به سرمایه‌گذاری بلندمدت دارد. خوشبین در کانال یوتیوبی خودش کلکسیون خودروهای جذابش را به تصویر می‌کشد. او علاقه زیادی به ابرخودروها دارد و همیشه می‌خواهد نسخه‌های تک آن‌ها را در اختیار داشته باشد.

حدود سه سال پیش، مانی یک مک لارن اسپیدتیل سفارش داد که هرمس آن را به صورت اختصاصی برای او ساخته است. این سومین خودروی نسخه هرمس او خواهد بود، چون او یک پاگانی هوایرا هرمس و یک بوگاتی شیرون هرمس هم دارد.

حالا پس از سه سال، او در نهایت موفق شده جدیدترین خودروی رویایی خود را از نزدیک ببیند و آن را در نمایندگی لامبورگینی ساحل نیوپورت در کالیفرنیا تحویل بگیرد. خوشبین علاوه بر قیمت ۲.۵ میلیون دلاری مک لارن اسپیدتیل، صدها هزار دلار هزینه شخصی‌سازی این خودرو کرده است.

طبق معمول، مانی تمام تجربه آنباکسینگ اسپیدتیل را برای طرفداران یوتیوبی خود ضبط و منتشر کرده است. این شامل اولین واکنش‌های او پس از دیدن خودرو، لحظه‌ای که آن را از جعبه چوبی خارج کرده است و نظرات نهایی او درباره این خودرو است.

این ویدئو در واقع تیزری برای اولین تست رانندگی مانی با این خودرو است. در این ویدئو همچنین شاهد نگاه کوتاهی به این ابرخودروی خیره‌کننده از جمله بدنه آبی تیره با تزئینات داخلی قهوه‌ای و چرم سفید هستیم.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران