عکس العمل نیسان برای جبران عملکرد بسیار ضعیف 2 ستاره ای تست تصادف ایکس تریل چه بود؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کاملا شوکه‌کننده بود که نیسان ایکس تریل ۲۰۲۱ نمره تست تصادف ضعیف ۲ ستاره را برای سرنشین جلو دریافت کرد. به عنوان پرفروش‌ترین خودروی نیسان و یکی از پرفروش‌ترین کراس‌اوورها در آمریکای شمالی، کسب چنین نمره پایینی در جدیدترین مدل روگ به هیچ وجه ایده‌آل نیست. نیسان در حال حاضر تغییراتی را در کارخانه تولید مدل‌های جدید روگ انجام داده است. مدل‌های ساخته‌شده قبلی هم به زودی ارتقاء پیدا خواهند کرد.

این را خود نیسان اعلام کرده است. این خودروساز توضیح داد که مقاوم‌سازی مدل‌های قبل از سال ۲۰۲۱ هم به زودی آغاز خواهد شد.

ماهیت دقیق مشکل مربوط به سیستم ایمنی سرنشین جلو هرگز با جزئیات توضیح داده نشده است. اعتقاد بر این است که قبل از این به‌روزرسانی حدود ۵۰،۰۰۰ خودرو از خط مونتاژ کیوشو نیسان خارج شده است. با این حال، بیشتر روگ‌های فروخته‌شده در آمریکا در کارخانه تنسی ساخته می‌شوند، که پیش از آغاز تولید روگ ۲۰۲۱ این به‌روزرسانی لازم را دریافت کرده است. بنابراین مشخص نیست چه تعداد نیسان روگ در آمریکا هنوز دچار این مشکل هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران