فیلم درگ بین مک لارن و هواپیما در دوبی

در این ویدیو قصد داریم شما را به دیدن مسابقه‌ای میان زمین و آسمان دعوت کنیم، مسابقه‌ای که در آن یک پهپاد کنترلی در مقابل مک لارنی از ناوگان پلیس دبی قرار می‌گیرید.
به طور خلاصه، هواپیمای بدون سرنشینی که در این ویدیو به مسابقه با مک لارن می‌پردازد، از هواپیماهای ملخ دار چهار موتوره است که می‌تواند به سرعتی 150 کیلومتری برسد و در عین حال مانورپذیری بسیار بالایی هم داشته باشد. این هواپیما در واقع توسط پسربچه‌ای کوچک هدایت می‌شود که در انتهای مسیر و کنار خط پایان ایستاده و از طریق کنترل از راه دور به کنترل آن می‌پردازد.
مک لارن مورد نظر از ناوگان پلیس دبی هم از نمونه 650S است که قادر به رسیدن حداکثر سرعتی 329 کیلومتر بر ساعتی است، ولی از آنجایی که پیست مسابقه دارای پیچ‌های متعددی است و بخشی از آن هم در پیست مسابقه شهری دبی برگزار می‌شود، از این رو نیاز به سرعت‌های پایین برای عبور از این پیچ‌هاست که سرعت و عملکرد مکلارن را به شدت پایین می‌آورد.
زمان مسابقه برای دید بهتر، در شب انتخاب شده و مسیر مسابقه هم توسط دروازه‌هایی ساخته شده از چراغ‌های نئون مشخص شده است. در ادامه می‌توانید ویدیوی مورد نظر از مسابقه این دو وسیله زمینی و هوایی را مشاهده کنید.

Loading the MediaPack player...
نظرات
 
 
 
علی 1394/12/18
خوب حالا که چی؟!!!!!!!!!!!!
  • الهام 1394/12/19
    تو واقعا مشکل داری , برو خودتو به ی روانشناس نشون بده تا دیر نشده .
  • بهرام 1394/12/19
    هیچی میخان بگن ما دیگه شتر سوار نمیشیم متمدن شدیم شدیم این... این شهرمونه اینم ماشین پلیسمونه...ما چی داریم نشون بدیم...؟؟؟؟؟
احسان 1394/12/19
مسخرا معلوم نیس چی شد از این عربا بیشتر از این هم انتظار نیست فقط ابرو مک اارن را بردن
سامان 1394/12/19
سلام خسته نباشی بسیار زیبا بود لذت بردم تشکر از شما ..........
احمد 1394/12/19
چه ربطی داشت این کلیپ تبلیغ دبی هست نه مسابقه!!!!
محمد 1394/12/19
عرب عرب عرب یعنی چی شد که این شیر سوسمار خور ها مک لارن سوار شدن و ما ..................................................................

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران